eGospodarka.pl

Laminater (m/k) Niemcy. (m/w/d)

ab sofort

Arbeitsort:
97199 Giebelstadt

Stellenbeschreibung

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy

Zadania na stanowisku:

  • nakładanie mat Gfk, impregnowanych żywicą epoksydową (Gfk = tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym),
  • klejenie mat za pomocą wałka,
  • przycinanie mat,
  • nakładanie kleju i szpachlowanie maty wzmacniającej.

  • Wymagania:
  • dojazd do pracy własnym autem.

  • Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin,
  • warunki: 12 € brutto oraz opłacony pensjonat przez pracodawcę,
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne, w tym składki emerytalne!
  • płatne urlopy,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia 15. dnia miesiąca, możliwość zaliczki,
  • urlop możliwy w okresie próbnym.
  • Prosimy o przesłanie CV przy pomocy formularza.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

    Kontakt